De elektrische auto die je verder brengt
Op zoek naar een goede zakelijk deal voor de Volkswagen e-Golf lease? Dan bent u bij ons aan het juiste adres. Het nieuwe batterijpakket heeft een capaciteit van 35,8 kWh en meer vermogen voor de elektromotor dan u van zijn voorganger gewend bent. De Volkswagen e-Golf heeft een vernieuwd design en een nog rijkere standaarduitrusting. Heeft de Volkswagen e-Golf lease uw aandacht getrokken? Bij ons leaset u de auto al vanaf €449,00 per maand!
De Volkswagen e-Golf lease auto komt in diverse kleuren. Wenst u gebruik te maken van deze aanbieding en de Volkswagen e-Golf leasen? Vraag dan nu een offerte aan door het offerteformulier in te vullen. Wij sturen u vervolgens de offerte binnen 1 werkdag toe! Het is ook mogelijk om een willekeurige Volkswagen zelf samen te stellen met onze carconfigurator. Dan ontvangt u van ons een maatwerkofferte op basis van uw eigen configuratie.
De Volkswagen e-Golf leasen kan voordelig met de actie van AutoLeaseCenter! De vermelde vanaf prijs is op basis van de Volkswagen e-Golf VII 100kW/35,8kWh accu automaat met een looptijd van 60 maanden en 10.000 kilometer per jaar. Uiteraard zijn andere looptijden en kilometrages ook mogelijk. De tarieven treft u aan in ons kostenoverzicht.
Wij werken met flexibele contracten met een unieke meer / minderdagenregeling. Hiermee profiteert u ook gedurende het leasecontract van de Volkswagen e-Golf lease van flexibiliteit in het contract. Dit maakt onze lease-aanbieding niet alleen voordelig, maar ook flexibel.
* De lakkleur op de foto’s wijkt af van de daadwerkelijke kleur*.
Wilt u nog meer lease aanbiedingen bekijken? Ga dan naar het autolease overzicht. Voor meer informatie over deze of andere aanbiedingen kunt u natuurlijk bellen met: 053 – 20 30 150
Kleur | Divers |
Transmissie | Automaat |
Brandstof | Elektrisch |
Vermogen | 136 pk |
Gewicht | 2020 kg |
Actieradius | 195 km |
Laadtijd | 35 min |
60 maanden | € 449,00 |
48 maanden | € 564,00 |
36 maanden | € 489,00 |
24 maanden | € 569,00 |